DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

EKİBİMİZ

Etiler Ofis:

Pelin SIRMAN - Yurtdışı Eğitim Müdürü


Pelin Sırman , Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunudur. Mezuniyeti sonrası İngiltere’de 2 sene bulunarak dil ve pazarlama üzerine eğitim almıştır. 2006 yılının ilk aylarında yurtdışı eğitim sektöründe Eğitim Danışmanı olarak işe başlamıştır. 2010 Aralık ayından itibariyle Horizon Yurtdışı Eğitim bünyesinde çalışmaya başlamış olup 2012 Şubat ayından itibaren Horizon Yurtdışı Eğitim’de Taksim Ofis Şube Müdürü görevine gelmiştir. 2015 Nisan ayında itibaren ise kariyerine Horizon Eğitim Grubu Yurtdışı Eğitim Müdürü olarak devam etmektedir. Kendisi ‘Sınırlar Eğitimle Birleşiyor’, ‘THY ile Eğitime Yolculuk’ ve de ‘Pegasus Eğitim Sponsorluk’ projelerinde aktif rol almıştır. 


Pelin SAĞIR - Dil Programları Koordinatörü

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih – Coğrafya Fakültesi Hungaroloji bölümünü, son sınıfta bursla gittiği Budapeşte’deki Péter Pázmány Katolik Üniversitesi Macar Dili ve Edebiyatı bölümü Erasmus programı ile tamamlamış akabinde Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih – Coğrafya Fakültesi’nde Hungaroloji yüksek lisans eğitimi almıştır. Eğitim ve gezi amaçlı Viyana, Slovakya ve Polonya gibi Avrupa ülkelerinde bulunmuştur. 2011 yılından bu yana yurtdışı eğitim sektöründe deneyim kazanmış ve 2014 Ocak ayı itibariyle Horizon Eğitim Grubu Yurtdışı Eğitim departmanında eğitim danışmanı olarak başladığı görevine ‘Dil Programları Koordinatörü’ olarak devam etmektedir.  


Elif TÜREL – Üniversite Programları Koordinatörü

Yeditepe Üniversitesi’nde “İletişim Çalışmaları” alanında lisans eğitimini almış, “Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler” alanında ise çift ana dal yapmıştır. Ardından Avrupa Birliği’nin vermiş olduğu “Mundus” bursunu almaya hak kazanarak Strasbourg ve Uppsala Üniversite’lerinde “Avrupa Çalışmaları ve Kültürü” konusunda yüksek lisansını tamamlamıştır. Amsterdam, Polonya, İspanya, İsveç ve Fransa gibi ülkelerde pek çok uluslararası akademik konferansta görev almış, 2014 yılı Eylül itibaren Horizon Eğitim Grubu Yurtdışı Eğitim Departmanında “Üniversite Program Koordinatörü” görevini yürütmektedir. 


Funda İnal – Yurtdışı Eğitim Danışmanı

2010 yılı üniversite giriş sınavında Türkiye 632.si olmuş ve lisans eğitimi boyunca ÖSYM Bursu ve çeşitli burslar almıştır. Aldığı dereceyle İstanbul Ticaret Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümüne  tam burslu olarak yerleşmiş ve 2015 yılında bölüm birincisi olarak mezun olmuştur.  Lisans dönemi içerisinde Erasmus Programıyla 10 ay Polonya’da, mezuniyetinden sonra Erasmus Staj Programıyla da 2 ay İtalya’da kalmıştır. Eğitim ve staj amaçlı yurdışında bulunduğu bu süreçlerde Almanya, Avusturya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, İspanya, Fransa gibi ülkeleri de ziyaret etme fırsatı olmuştur. Yüksek lisans kapsamında, Marmara Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. 2016 yılı Kasım ayı itibariyle Horizon Eğitim Grubu Yurdışı Eğitim Departmanı’nda Eğitim Danışmanı olarak göreve başlamıştır.


Yasemin Dama – İdari İşler

Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. 2013 yılına kadar fuar sektöründe satış pazarlama ve organizasyon alanında çalışmıştır. 2013 yılından bugüne eğitim sektöründe hizmet veren kurumlarda yer almıştır. Ekim 2015 tarihinden beri Horizon Yurtdışı Eğitim İdari işer bölümünde görevine devam etmektedir.


akreditasyonlarımız
Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin