DETAYLI ARAMA

Aramaİstediğiniz yurtdışı eğitim programına kolayca ulaşın.

HABERLER


HABERLER > Milli Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Ömer Dinçer’den Horizon’a Tebrik 24.Mayıs.2012

Arkadaşıma gönder

Beğen / Favorilere Ekle

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Aydın Üniversitesi kampüsünde gerçekleştirilen “Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı - İstanbul 2012” Konferansı, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ömer Dinçer’in katılımlarıyla 12 Mayıs 2012 Cumartesi günü gerçekleştirildi.


Başvuruda bulunan yaklaşık üç bin proje arasından “özgün, uygun ve sürdürülebilir” olarak değerlendirilen doksan iki projenin de sergilendiği “Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı - İstanbul 2012” Konferansına Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ömer Dinçer’in yanı sıra İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız,  İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, akademisyenler, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve ilgililer katıldı.


Horizon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğünün özel daveti ile ortaklaşa yapmış olduğumuz sosyal sorumluluk projelerini tanıtmak ve temsil etmek üzere organizasyonda yer aldık.


Milli Eğitim Bakanımız sayın Prof. Dr. Ömer Dinçer diğer protokol mensuplarıyla Horizon standını bizzat ziyaret ederek Horizon Yönetim Kurulu Başkanımız sayın Mehmet Gültekin’den  Horizon’un yürütmekte olduğu sosyal sorumluluk projeleri hakkında detaylı bilgi almıştır. Sayın Dinçer; Yapılan çalışmaların örnek teşkil ettiğini ve çok başarılı bulduğunu ifade ederek, Yönetim Kurulu Başkanımız sayın Gültekin’i tebrik etmiş ve bu değerli projelerin arttırılarak sürdürülmesi gerektiğini vurgulamıştır.akreditasyonlarımız

Horizon

Üniversite Rehberi

SOSYAL BAĞLANTILARIMIZ

Bizi sosyal medyada takip edin

Tüm Hakkı Saklıdır  © 2018 | Bir Horizon Eğitim Grubu kuruluşudur.